Siyasilerden Irak’ın kuzeyinde şehit olan 3 asker için başsağlığı mesajı

Milli Savunma Bakanlığı’nın (MSB) Irak’ın kuzeyinde 3 askerin şehit olduğu, 4 askerin yaralandığını duyurduğu açıklamasının ardından siyasilerden taziye mesajları gelmeye başladı. CHP lideri Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, şehit yakınlarına başsağlığı diledi.

TIKLAYIN – MSB duyurdu: 3 asker şehit oldu, 4 asker yaralı

Irak’ın kuzeyinde 3 asker şehit oldu, 4 asker ise yaralandı. Şehitler için gelen başsağlığı mesajları şöyle:

Yılmaz: Yaralı mehmetçiklerimizi kurumlarımız yakından takip ediyor

“Yaralı kahraman Mehmetçiklerimizin tahliye ve tedavilerini, kurumlarımız yakından takip ediyor. İlgililer çok yakından sahayla ilgileniyorlar. Yaralı Mehmetçiklerimize acil şifalar diliyorum. Bu hadiseler hepimizi derinden üzmektedir. Aynı zamanda terörle mücadeledeki kararlılığımızı da artırarak devam ettirecektir. Bu hadiselerin hiç yaşanmayacağı günlere Türkiye kararlı mücadelesiyle elbette ulaşacaktır.”

Özel: Ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum

“Irak’ın kuzeyinde PKK’lı teröristlerin saldırısında şehit olan üç askerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum.”

Altun: Türkiye’nin terörle mücadelesi devam edecek

“Pençe harekat bölgesinde bölücü terör örgütü PKK ile girilen çatışmada şehit olan kahraman Mehmetçiklerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyor, ailelerine başsağlığı diliyorum. Çatışmada yaralanan Mehmetçiklerimize de acil şifalar temenni ediyorum. Aziz milletimizin kahraman evlatlarının gayretiyle, son terörist de etkisiz hale getirilene kadar Türkiye’nin terörle mücadelesi devam edecektir.”

 

Bir yanıt yazın

xxx