İkizi Kadar Benzeyen Kardeşini Görenler 9 Yıldır Komada Olan Kenan Işık’ın İyileştiğini Sanınca Hayret Etti

Uzun süre boyunca Kim Milyoner Olmak İster’in sunuculuğunu üstlenen ve herkesin hafızalarına bu programla kazınan Kenan Işık, 9 yıl önce beyin kanaması geçirerek yoğun bakıma alınmıştı. Yıllardır komada olan ve durumu aynı olan Işık’ın kardeşini görenler, benzerlikleri dolayısıyla ünlü ismin iyileştiğini düşünerek şaşkına döndü.

Ünlü sunucu ve oyuncu Kenan Işık, yıllar önce sunduğu ve tüm Türkiye’yi ekran başına topladığı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasıyla hatırlara kazındı.

Daha önce Süper Baba, Dadı, Belalı Baldız gibi pek çok dizide ve yapımda boy gösteren sunucu, kariyerinde ana haber bülteni sunuculuğu ve yazarlık gibi pek çok deneyimde bulundu.

Fakat yıllardır sunucusu olduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışması ile anılmaya devam ediliyor.

2014 yılında spor salonunda saunaya giren Işık, fenalaşmış ve dengesini kaybetmişti. Bu sırada kafasını çarpan Kenan Işık’ın bilinci kapalı bir şekilde hastaneye kaldırıldığı ifade edilmişti.

Beyin kanaması geçirdiği öğrenilen ve ameliyata alınan ünlü isim, 4 saat süren ameliyatın ardından uzun süre yoğun bakımda kalmıştı.

Ardından tedavisinin evde devam etmesine karar verilmiş, sürece evde devam ettiği paylaşılmıştı. Geçtiğimiz aylarda Kenan Işık’ın arkadaşı Ozan Zeybek sanatçının durumunun çok iyi olduğunu paylaşmıştı. 

‘Yatan hastalarda genellikle yaralar çıkar, zayıflama olur. Ama Kenan Işık bıraktığımız gibi. Çok iyi bakılıyor. Böyle hafızalarda kaldığı gibi. Ailesi tarafından çok iyi bakılıyor.’

Eşi Beril Işık ise “Kenan’ın durumunda o zamandan bu yana önemli bir değişiklik olmadı” açıklamasında bulunmuştu.

Kenan Işık’ın, 2014 yılından beridir stabil bir şekilde evde bakımının yapıldığı biliniyor.

9 yıldır komada olan ve çok sevilen ünlü ismin kardeşini görenler ise hayret etti.

Kenan Işık’ın kardeşi Prof. Dr. Mehmet Cengiz Işık’ı görenlerin benzerlik yüzünden kafası bir hayli karıştı.

İki kardeşin birbirlerine ikiz kadar benzediği görülünce, durumu geç fark edenler Kenan Işık’ın iyileştiğini sandı.

Daha önce çıkan asılsız iddialarda da görülen kişinin Prof. Dr. Mehmet Cengiz Işık olduğu düşünüldü.

Bir yanıt yazın

xxx