Bir zam da GeForce Now’a geliyor!

Şirket, “bazı bölgelerde artan operasyonel maliyetleri hesaba katmak için” Kanada ve Avrupa’da GeForce Now abonelik fiyatlarını artırdı. Kesin olarak söylemek gerekirse, CAD, GBP, EUR, SEK, NOK, DKK, CZK veya PLN cinsinden ödeme yapıyorsanız, önümüzdeki ay fiyat artışlarıyla karşılaşmayı bekleyebilirsiniz. Örneğin Kanada’da 10 ABD doları tutarındaki Priority katmanının maliyeti aylık 14 ABD doları. Bu arada, RTX 4080 GPU’lara, 240 fps oynanışa ve donanım tabanlı ışın izleme için tam desteğe sahip sunuculara erişmenizi sağlayan Ultimate katmanının maliyeti ayda 26 dolardan 6 dolar daha fazla olacak.

Birleşik Krallık’taysanız, UItimate katmanı için 2 pound daha fazla ödemeniz gerekecek. Eğer Euro cinsinden ödeme yapıyorsanız, bu da ek olarak 2 Euro olacak.

Bir zam da GeForce Now’a geliyor!

Gördüğünüz gibi eklemeniz gereken miktar bölgenize bağlı ancak hizmetin mevcut fiyatını önümüzdeki yarı yıl için sabit tutmanın bir yolu var: 1 Kasım’dan önce 6 aylık üyelik için ödeme yapmanız yeterli. Yeni fiyatlar önümüzdeki ay yürürlüğe girdiğinde 6 aylık Ultimate üyeliği Kanada’da 40 dolar, İngiltere’de ise 20 sterlin daha fazlaya mal olacak.

Ayrıca önümüzdeki birkaç hafta içinde mevcut fiyatlarından üyelik hediye kartları satın alabilirsiniz. NVIDIA, hediye kartı fiyatlandırmasını da 1 Kasım’dan sonra ayarlayacağını ancak bundan önce satın alınan kartları daha sonraki bir tarihte kullanılsalar bile kabul edeceğini açıkladı. Hizmete erken girdiyseniz ve “Kurucu” üyeyseniz endişelenmeyin; fiyat artışları sizin için geçerli değil ve mevcut tarifelerinizi ödemeye devam edebileceksiniz.

Bir yanıt yazın

xxx