Soygun yapmak isterken kendi silahından çıkan kurşunla öldü

Soygun yapmak isterken kendi silahından çıkan kurşunla öldü

İstanbul Sultangazi’de yufkacılık yapan adam, ertesi gün ödeme yapmak için bankadan çektiği 17.000 lira üstündeyken dükkanının yolunu tuttu. Maskeli gaspçı yufkacının yolunu kesip, silahla tehditte bulunarak ondan telefonunu ve paralarını istedi.

BOĞUŞMADA SİLAH PATLADI!

Bunun üzerine yufkacı şahıs karşısındakinin silahını tutarak direnç gösterdi. Bu arada ikili arasında arbede yaşandı. İddialara göre boğuşma esnasında yufkacının etkisiz hale getirmek istediği silah patladı ve gaspçı boynundan vuruldu.

“HERHANGİ BİR KASIT YOKTU”

Saldırgan şahıs olay yerinde hayatını kaybederken polise teslim olan adam, “Ben kaçmaya çalıştım, ancak geldi ve beni tehdit etti. Aramızda çıkan itiş-kakışta silahını almaya çalıştım. Silah o esnada ateş aldı, öldürme kastım yoktu” ifadelerini kullandı.

Sultangazi’de vurduğu kişinin hırsız olduğunu öne süren Y.Ç gözaltına alındı.

“VURULAN KİŞİ İYİ BİR ÇOCUK DEĞİLDİ”

Konu hakkında konuşan bir mahalle sakini “Vurulan kişi arkadaşımızı gasp etmeye kalkmış . Vurulanı tanıyoruz, mahalleden birisi. İyi bir çocuk değildi, akıllı bir adam değildi. Zora geldi mi, zorla bir şeyleri yapmaya kalkan bir çocuktu. İkisinin bugüne kadar dalaştıklarını hiç görmedim. Mahalle sakini Y.Ç, şeker gibi adam. Tavuğu önüne koy kesemez, bizimle de olsa komşuluğu o biçim, güzel bir insan. Olan arkadaşımıza oldu” diye konuştu.

Soygun yapmak isterken kendi silahından çıkan kurşunla öldüAuthor: ahmet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir