Oppo bomba gibi bir f/p modeliyle geliyor

Akıllı telefon dünyası son günlerde oldukça hareketli zamanlar yaşıyor. Bir taraftan Xiaomi tarafından tanıtılan yeni amiral gemisi modellerin heyecanı yaşanırken, diğer taraftan ise Vivo, Realme, Redmi gibi markalarca piyasaya sürülen orta ve alt segment cihazlar konuşuluyor.

Gündemin gerisinde kalmak istemeyen Oppo ise, yeni orta segment akıllı telefonu üzerinde yürüttüğü çalışmaları hızlandırdı. Oppo A97 5G ismiyle satışa sunulacak olan yeni akıllı telefon modelinin ne zaman satışa sunulacağı henüz netlik kazanmasa da, telefonun 3 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkacağı şimdiden kesinleşti.

Oppo bomba gibi bir f/p modeliyle geliyor

Ünlü duyumcu Evan Blass tarafından paylaşılan bilgilere göre mavi, siyah ve pembe olmak üzere üç farklı renk ile karşımıza çıkacak olan Oppo A97 5G’nin ilerleyen zamanlarda yeni renk seçeneklerine de kavuşabileceği belirtiliyor.

Bugüne kadar sızdırılan bilgilerden yola çıkarak sahip olduğu tüm tuşların sağ yan tarafında olduğunu bildiğimiz telefon, sol tarafında herhangi bir tuşa yer vermeyerek farklı bir tasarım örneği ortaya koymuş. USB Type-C ve 3,5mm jak girişiyle geleceğini öğrendiğimiz yeni telefon 8GB ve 12GB olmak üzere iki farklı bellek tipi bulunacak.

Her ne kadar yeni akıllı telefonun kesin çıkış tarihini henüz bilmiyor olsak da, Oppo’ya yakın kaynaklarca verilen bilgilere göre A97 5G modeli 350 dolar civarı bir fiyatla satışa sunulacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın