Netflix’in yeni yerli imali ‘Aaahh Belinda’nın çekimleri tamamlandı

Atıf Yılmaz’ın 1986 üretimi “Aaahh Belinda” sineması, OGM Pictures yapımcılığıyla yine çekildi. Yine çevrimin başrolünde, en son “Sefirin Kızı” isimli diziyle ekranlarda yer alan Neslihan Atagül Doğulu yer alıyor.

Neslihan Atagül Doğulu, Instagram hesabından çekimlerin tamamlandığını duyurdu. Atagül paylaşımında, “Aaahh Belinda! Beni destekleyen tüm gruba, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Düzgün ki varsınız! Harikaydınız…” tabirlerini kullandı.

Neslihan Atagül başrollü sinema, Netflix’te yayınlanacak.

1986 tarihli yepyeni sinemada başrolünde Müjde Ar yer alıyor. Sinemanın oyuncu takımında ayrıyeten Yılmaz Zafer, Macit Koper, Mehmet Akan, Füsun Demirel, Erol Durak, Güzin Özipek üzere isimler bulunuyor.

“Aaahh Belinda”nın konusu şöyle: Serap (Müjde Ar), çağdaş ve başarılı bir tiyatro oyuncusudur. Pişirmek, paklık ve çocuk doğurmaktan ibaret olan bayana biçilmiş klasik rolü hor görmekte, periyodun koşullarına göre Avrupai bir hayat sürmektedir. Birinci kez bir reklam sinemasında oynamayı kabul eder. Piyasaya yeni sürülen Belinda isimli şampuanın reklamında Naciye isimli, iki çocuklu, tipik bir konut kadınını canlandıracaktır. Çekimler esnasında boyut değiştirerek birden kendini Belinda reklamındaki Naciye olarak bulur. Erkek arkadaşı Suat dahil kimseyi Serap olduğuna inandıramaz. Israrlı açıklamaları yarar etmez ve kendini akıl hastanesinde bulur. Tam yeni hayatını kabullenmeye başlamışken evvelki hayatına geri döner.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın