Hayko Cepkin’den ‘konser yüzünden bebeği uyutamayacağım’ diyen hayranına jest

Sanatçı Hayko Cepkin, konser öncesi kendisine toplumsal medya üzerinden “Platform konutumun önüne kuruldu, ben bu çocuğu nasıl uyutacağım?” diye yazan hayranı için sahnede ninni söyledi.

Hayko Cepkin, Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından Arpaçbahşiş Sahili’nde düzenlenen konserde binlerce hayranı ile buluştu. Sanatçı, sevilen müziklerini mükemmel sahne gösterileriyle birleştirerek, kendisini dinlemeye gidenlerin beğenisini kazandı.

Mersin Büyükşehir Belediye Lideri Vahap Seçer’e, sanata ve sanatkara verdiği takviyeden ötürü teşekkür eden Hayko Cepkin, “Şu anda en çok muhtaçlığımız olan şeylerden biri deşarj olmaktı. Umarım deşarj olmuşsunuzdur. Yaşanan bu kadar zahmetin içerisinde umarım biraz, 1-2 saat de olsa başınızı dağıtabilmişizdir. Bu hoş ortamın yaşanmasına katkı sunan ve bizi sizlerle buluşturan Mersin Büyükşehir Belediye Lideri Vahap Seçer’e sonsuz teşekkürler” dedi.

İki saat boyunca sahnede kalan Hayko Cepkin konserin sonunda ise Dandini Dandini Dastana ninnisini okudu.

Konser öncesinde bir hayranı, Cepkin’e Twitter üzerinden, “Haykocum seni de müziklerini severim 36 yıllık hayatımda tam bizim sitenin önüne gelmek için neden bu seneyi seçtin? Neden 8’de uyuması gereken 11 aylık bebeğim varken? Pekala ben bu çocuğu nasıl uyutacağım? Balkonda daima birlikte partileyeceğiz sanırım, bize de bekleriz” yazmıştı.

“UFAKLIK İÇİN DANDİNİ DANDİNİ DE SÖYLEDİK”

Konser sonrasında da takipçisinin paylaşımına yanıt veren Cepkin, “Ufaklık ne durumda? Dandini dandini de söyledik seyirciler ile birlikte. Umarım bir yanlışımız olmadı. Vaktinde çıktık vaktinde indik. Lazer tuttuğum hangi balkondaydınız denk geldi mi bilemedim. Sevgiler” tabirini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın