Gençler ortasında çok eşli olma isteği süratle yayılıyor

Yeni bir araştırmaya nazaran, yaklaşık dört İngiliz’den biri çok eşli bir bağlantıyı denemeye istekli.

Erotik shop hizmetleri sunan Lovehoney, farklı alaka dinamikleri ve cinsel isteklerini iletme konusunda nasıl hissettiklerini ortaya çıkarmak için cinsel açıdan faal 2.038 İngiliz’le anket yaptı.

Daily Star’ın haberine nazaran, yeni çalışma, sekse yönelik tavırların son yıllarda değiştiğini ve daha fazla insanın cinselliklerini farklı formda yaşamaya daha istekli olduğunu ortaya koydu.

Romantik alakaların geçmişte olduğundan çok daha rahat olduğunu söyleyen üç İngiliz’den birinin tek eşliliğe inanmadığı ortaya çıktı.

GENÇLER DAHA HEVESLİ

Neredeyse her üç İngiliz’den biri tek eşliliğe inanmadığını ve insanların dörtte birinden fazlasının açık bir bağlantı düşüneceğini belirtti (%27).

Neredeyse dörtte biri de çok aşklı bir bağlantıya (%23) açık olacağını söyledi.

Araştırma ayrıyeten, erkeklerin %39’u bayanların yalnızca %14’üne kıyasla açık bir münasebet keşfedeceklerini söylediğinden, erkeklerin bayanlara kıyasla açık alakayı keşfetmeye kıymetli ölçüde daha açık olduğunu buldu.

Ve cinsiyet, bağlardaki tek farklılık değildi, zira 18 ila 24 yaşları ortasındakiler açık bir alakayı keşfetmeye en istekli bireyler olarak bulunurken, sıralamayı 35 ila 44 yaşları ortasındakiler izledi.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın