Gayrimenkule yatırımın tam vakti: Akzirve’den bin 144 konut için 8 milyar TL

Akzirve’nin 8 milyar liralık yatırımla hayata geçireceği Topkapı 29 projesinin tanıtımı yapıldı. Konut yanı sıra; rezidans, sıhhat merkezi, otel, alışveriş merkezi ve cadde mağazaları üzere farklı yatırımların bulunacağı projenin lansmanında konuşan Akzirve İcra Heyeti Lideri Cihat Kılıç, tamamı balkonlu dairelerin tavan yüksekliğinin 3,05 metre olacağını ve ferahlığıyla öne çıkacağını anlattı. Kılıç, projede büyüklükleri 1+1’den 5+1’e kadar farklı tipte 1.441 adet konutun bulunduğunu belirterek, teslimler başladığında bu alanda kıymetli bir gereksinimi gidereceğini söyledi.

METREKARE FİYATI 56 BİN TL

Metrekare fiyatlarının 56 bin liradan başladığını ve tanıtım devrine özel kampanya başlatılacağını lisana getiren Kılıç, şu bilgileri verdi:

“Projemizin ön tanıtım devrinde yerli ve yabancı yatırımcılardan daire sayısının 4 katı talep geldi. Lansman devri için özel kampanya da başlatıyoruz. Yüzde 50 peşin ödemelerde kalan yüzde 50 için vade farksız 24 ay ödeme planı yapıyoruz. 60 ay içinse yüzde 0,99 oranlı kredi imkanı sağlıyoruz. Bunların yanı sıra müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şahsa özel ödeme planları da sunuyoruz” dedi.

YÜZDE 10’UNUN SATIŞI YAPILDI

Cihat Kılıç, kaba inşaatta ilerleme oranının yüzde 35 olduğunu belirterek, teslimlerin Cumhuriyetin 100. yılında, 29 Ekim 2023’te başlayacağını bildirdi. Kılıç, şu ana kadar dairelerin yüzde 10’unun satışı için kontrat imzalandığını kaydederek, bu satışlar içinde yabancı hissesinin yüzde 10 olduğunu, yabancılar alıcılar ortasında Çin, Kanada, Güney Kore ve birtakım Avrupa ülkelerinin vatandaşlarının bulunduğunu kaydetti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın