Cinsel içerikli sitede 24 saat içinde 1 milyon dolar kazanan Bella Thorne sözleriyle tepki çekti

Cinsel içerikli sitede 24 saat içinde 1 milyon dolar kazanan Bella Thorne sözleriyle tepki çekti

1
Gösteri dünyasının en aykırı isimlerinden olan Bella Thorne, OnlyFans isimli sitede ilk olduğunu söylediği için eleştirildi. 23 yaşındaki yıldızın ilk olma iddiası tartışmaları beraberinde getirdi.

2
Thorne, Instagram hikayesi’nde “Herkes OnlyFans’e atlıyor ama ben bunu ilk olarak yaptım. Benim ayak izlerimi takip ederek haber akışımdaki herkesi yasal hale getirin. Ama ben ısınırken hepiniz korktunuz. Bu bana olmaya devam ediyor hahahah” notunu paylaştı.
3
Genç oyuncu Ağustos ayında üye olduğu siteden 24 saat içinde 1 milyon dolar kazanarak rekor kırmıştı.

4
Ancak, uygulamadaki diğer kullanıcılar, Thorne’u platformda çıplak olduğunu söylediği fotoğrafını 200 dolara sattığı için üyeleri dolandırmakla suçladı.
5
Eski Disney yıldızı Twitter’da özür dileyerek, “Siteye dikkat çekmek istedim, sitede ne kadar çok paylaşım varsa insanların cinsel ilişkiyle ilgili her şeyin arkasından gitme ihtimali o kadar yüksek oluyor. Akranlarımın ve yöneticilerimin yüksek standartlarına karşı bir porno filmi yazdım ve yönettim çünkü cinsel ilişkinin ardındaki damgalanmaya yardım etmek istiyorum” dedi.
6
Cesur pozlarıyla dikkat çeken güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde sırtındaki sivilcelerin fotoğrafını paylaşarak takipçilerine kendilerini sevmesi yönünde öğütlerde bulunmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir