Bu fotoğrafta saklanan kediyi bulabilir misin? İşte saatlerce düşündüren kişilik testi!

Bizlere birçok ayrıntı hakkında bilgi veren kişilik testleri vardır. Bu kişilik testi ise görsel zekanızı zormasıyla bir arada algılarınızla ilgili kendinizi keşfetmenize yardımcı oluyor. Genen olarak toplumsal medya üzerinde popülerlik kazanmış optik illüzyon testleri yahut fotoğraflı bulmacalar daha çok tercih ediliyor. Bu haberimizde toplumsal medyada bulunan çok sayıda kişinin bakarken yorulduğu, karakteriniz hakkında farklı ayrıntıları size aktaran farklı bir kişilik testiyni paylaşacağız. Fotoğrafta bulunan kedi tam olarak nerede? Toplumsal medyada tıklanma rekorları kıran bu testin altına gelen yorumlarda Kimileri ‘Bakarken kendimden geçtim’ derken birtakım şahıslar ise ‘Çok kolay’ diyebiliyor.

Bu usul kişilik testlerinde gözünün önünde bulunan şeylerin bile farkında olmak konsantrasyon istiyor. Buna bağlı hem görsel zekanız hem de algılarınız ölçülmüş oluyor. İşte periyodik düşündüren o kişilik testi…

RESİMDE SAKLANAN KEDİYİ TESPİT EDİN VE AŞAĞIYA GÖZ ATIN

KEDİYİ BULAMADIYSANIZ

Eğer fotoğrafta yer alan kediyi bulamadıysanız, kimi şeyler sizin gözünüzün önünde bile olsa maalesef görmüyorsunuz. Bu sebeple daha çok dikkat etmeniz gerekiyor ve sık sık bulmaca çözmek yahut puzzle yapmaya gereksiniminiz olabilir.

KEDİ YOK DİYORSANIZ

Sizin konsantrasyon eksikliği ve dikkat dağınıklığınız olabilir. Bilhassa fotoğraflarda yer alan ayrıntılara dikkat etmiyorsunuz ve son derece ön yargılısınız.

KEDİYİ GÖRDÜYSENİZ

Eğer fotoğrafta yer alan ve odun kütüklerinin ortasında uyuyan kediyi gördüyseniz. Siz etrafınızda her şeyin olup bittiğini herkesten evvel görebilen, farkındalık düzeyi yüksek bir kişiliğe sahipsiniz. Görsel zekanız son derece harika. En küçük ayrıntılara bile dikkat etmeniz şahane. Birebir vakitte konsantrasyon düzeyiniz de epeyce yüksek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın