Beşiktaş Kulübü Lideri Ahmet Işık Çebi’den genel heyet daveti

Adana Beşiktaşlılar Derneği’nin 28’inci kuruluş yıl dönümü aktifliği, Beşiktaş Kulübü Lideri Ahmet Işık Çebi, idare şurası üyeleri, Beşiktaş’ın eski futbolcusu Pascal Nouma, etraf vilayetlerdeki Beşiktaş taraftar derneklerinin liderleri ve davetlilerin iştirakiyle gerçekleştirildi. Gecede konuşan Beşiktaş Kulübü Lideri Ahmet Parıltı Çebi, Anadolu’daki Beşiktaş derneklerinin, kulüp için verdiği çabayı yakından takip ettiğini ve bu çabanın Beşiktaşlıların gruplarına ne kadar kıymet verdiğinin bir göstergesi olduğunu aktardı. Derneklerden beklentisinin, genel heyetlere, mali genel suralara ve tüzük kongrelerine eksiksiz katılması ve mümkün olduğu kadar üye sayısını artırmaları olduğunu lisana getiren Çebi, “Biz bugün varız, yarın yokuz lakin sonuç prestijiyle genel konsey üyeleri Beşiktaş’ı yıllar boyunca yönetim edecek. Münasebetiyle Beşiktaş genel konsey üyeliği, Beşiktaş başkanlığı ve idare şurası üyeliği kadar değerlidir. Hatta daha da değerlidir. Yani Beşiktaş’ı yönetecek olanlara mazbatayı veren bu genel şuranın üyesi olmak bir onurdur” dedi.

TOPLUMSAL MEDYA TROLLERİNE DİKKAT ÇEKTİ

Tenkitlere açık olduklarını kelamlarına ekleyen Çebi, “Ne kadar çok sağlıklı tenkit olursa, yetki verdikleriniz o kadar sağlıklı çalışır. Birebir vakitte maalesef günümüzün hastalığı, vebası haline gelen toplumsal medya trollerini de yok etmiş olursunuz. Aksi halde siz sustukça oradan üç kişi, üç bin kişi üzere ses çıkartmaya devam edecek. Bu benim sizden istirhamım sevgili arkadaşlarım. Bir, genel şurası üyesi olun; iki, genel konseylere lütfen olduğu üzere sıhhatiniz sıhhatiniz yerindeyse lütfen katılın” diye konuştu.

‘YETERLİ GÖRMÜYORUM’

28 Mayıs’ta mali genel şura, 29’un da ise seçimli olağan genel konseyin gerçekleşeceğini hatırlatan Çebi, şöyle konuştu:

“İnsanlarda şöyle bir hava var; ‘Ahmet Beyefendi nasıl olsa kazanır, niçin gidelim?’ Benim seçileceğimin bir garantisi yok. Beşiktaş genel heyet üyeleri kimleri istiyorsa, o gün çoğunluk kimi seçecekse onlar orada olacaklar. Biz de onlara hürmet duyacağız. Onlara hizmet etmeye devam edeceğiz. Fakat bu ben olurum, lakin bir diğer arkadaşımız olur. Bilhassa seçime katılan arkadaşıma da buradan teşekkür ediyorum. Zira ben Beşiktaş idare konseyi üyeliğine ve başkanlıklarına talibin ve isteklinin çok daha fazla olmasını istek ettiğimi belirtmeme karşın maalesef iki aday olarak katılıyoruz. Bunu da ben Beşiktaş ismine çok sağlıklı ve kâfi görmüyorum.”

İMZALI İKİ FORMA, 100 BİN TL’YE SATILDI

Konuşmanın akabinde Adana Beşiktaşlılar Derneği Lideri Mustafa Uğur Kızıl, Lider Çebi’ye ikram takdiminde bulundu. Gecede, Beşiktaşlı futbolcuların imzaladığı iki forma açık artırma yoluyla 100 bin liraya satıldı. Seyhan Irmağı üzerinde havai fişek ve meşale gösterisinin de yapıldığı aktiflikte müzikçi Bendeniz sahne aldı. (DHA)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın