3. farkı sadece üstün gözlem becerisine sahip olan kişiler bulabiliyor! 7 saniyede iki görsel arasındaki 3 farkı bulun ve kendinizi kanıtlayın

Zekâ testi farkı bul bulmacaları, aslında birbirinin aynısı iki görsel arasında bulunan ufak farkları bulmak üzerine oynanır. İlk bakışta aynı olan iki görsel dikkatli ve yakından incelemeyle tespit edilebilir.

Farkı bul bulmacaları, her yaştan insanın severek ve eğlenerek çözebileceği bir zekâ testidir. Kişinin gözlem becerilerini teste tabi tutar. Konsantrasyon ve hafızanın gelişmesine büyük ölçüde yardımcı olur.

İKİ GÖRSEL ARASINDAKİ 3 FARKI BULUNYukarıdaki görselde birbirinden lezzetli ve güzel görüntüye sahip kekler, şekerlemeler ve pastalar var. Bu tatlı görselin yanındaki görselde birebir aynısı yalnız sadece 3 tane farklılık bulunuyor. Sizden istenen 7 saniye içerisinde bu iki görsel arasındaki 3 farkı bulmanız.

Gözlem yeteneğinizi ve konsantrasyonunuzu test etmenin tam zamanı! Hazırsanız başlayalım!

MÜCADELE BAŞLIYOR

Evet, süre başladı. Tüm dikkatinizi bu tatlı iki görsele verin ve gözünüzün önünde duran 3 farkı bulun. Şahin gözlerinizi ve üstün gözlem becerinizi kullanmanın vakti geldi. Süre çok kısıtlı ama sizden asla bir şey kaçmayacağı bir gerçek!

Süreyi unutun ve strese girmeden sakince iki görsel arasında bulunan farkları bulmaya çalışın. Eğer farkları bulmakta zorluk yaşıyorsanız bir büyüteç kullanabilirsiniz. Çevrenizde bulunan kişilerden de destek alabilirsiniz.

SÜRE BİTİYOR

Sürenin bitmesine çok az kaldı. Farkları bulduktan sonra aşağıda sizin için bulmacanın çözümünü paylaşıyor olacağız. Cevaplarınızı oradan kontrol edebilirsiniz.

Ve zaman doldu! 7 saniyede iki görsel arasındaki 3 farkı bulan okuyucularımızı tebrik ediyoruz. Gerçekten artık bunlar sizin için çerez kalıyor, siz bu işin ustası olmuşsunuz.

Farkları bulamayan ya da eksik bulan okuyucularımız ise süreyi biraz daha uzatarak tekrar deneyebilir. Canınızı sıkmanıza hiç gerek yok, 3. farkı bulurken biz de çok zorlandık.

BULMACANIN ÇÖZÜMÜ

Ve işte 7 saniye içerisinde bulmanız istenen o iki görsel arasındaki 3 fark;Peki, siz farkları verilen süre içerisinde bulabildiniz mi ya da sizin bulmacanın cevabını bulmanız kaç saniye sürdü? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Bir yanıt yazın

xxx